Yabancı Akademisyenlerden Kızılay’a Ziyaret

16 Ocak 2019 08:07 Kulga Eğitim ve Gençlik Derneği 1087

Turken Vakfı tarafından hayata geçirilen ‘Chaplain Bridges’ proje kapsamında Ankara’ya gelen Müslüman akademisyenler ve din görevlileri Kızılay Etimesgut Yerleşkesini de ziyaret etti.

Turken Vakfı tarafından hayata geçirilen ‘Chaplain Bridges’ proje kapsamında Ankara’ya gelen Müslüman akademisyenler ve din görevlileri Kızılay Etimesgut Yerleşkesini de ziyaret etti. Amerika ve Kanada’dan gelen 40 misafire Kızılay’ın faaliyet alanları ve insani yardım çalışmaları hakkında bilgi verildi.

Genel Müdür Dr. İbrahim Altan’ın ev sahipliğinde Etimesgut Yerleşkesini ziyaret eden akademisyenler ve din adamları Kızılay’ın Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Programlar, Göç ve Mülteci Hizmetleri, Afet Hizmetleri, Kan Hizmetleri, Sosyal Hizmetler, Gençlik Hizmetleri ve Bilgi Teknolojileri konularındaki çalışmalarını bölüm yetkililerinden dinlediler. 
 
Kızılay Arşivi, afet depoları ve çadır üretim merkezini de ziyaret eden heyet, paylaşılan bilgiler sonrasında, dünyanın en önemli insani yardım kuruluşu olan Kızılay’ın bu başarısının tesadüfi olmadığını belirttiler.

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
Kulga Eğitim ve Gençlik Derneği

Türkiye genelinde hizmet veren Kulga Eğitim ve Gençlik Derneği'ne ait kurumsal bilgilerin, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Kulga Eğitim ve Gençlik Derneği

Bostanbaşı Mah. Çiftlik Cad. Payitaht Konutları E Blok No: 10/5 Daire: 2
44320 Battalgazi / Malatya

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.